Członkostwo

Jesteśmy dla ludzi w każdym wieku. Zajmujemy się turystyką: pieszą, rowerową, żeglarską, kajakową, konną, podwodną, górską i narciarską. Wstąp w nasze szeregi !

Składki PTTK

Istnieje możliwość opłacenia składek członkowskich PTTK przelewem na konto Oddziału - BOŚ Bank nr 80-1540-1098-2008-5550-4931-0001, w tytule podając nazwiska i za jaki rok/lata (np. Nazwisko składka za 2024). Do ubezpieczenia NNW liczy się data dokonania wpłaty za składkę członkowską PTTK. Odbiór znaczków może nastąpić w późniejszym terminie w biurze Oddziału lub za pośrednictwem osób upoważnionych.

Zapisy do PTTK

Krok 1

Zapoznaj się ze Statutem PTTK i przygotuj dane do wypełnienia deklaracji członka PTTK (zawiera zgodę RODO) lub ją wydrukuj i wypełnij w domu. Przygotuj zdjęcie do legitymacji PTTK /30x40 mm/ oraz dokument tożsamości i pieniądze na opłacenie składki z wpisowym.

Krok 2

Zgłoś się do RO PTTK w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 1. Wypełnij deklarację lub oddaj wcześniej wypełnioną. Jeśli interesujesz się konkretną dziedziną turystyki to możesz wybrać Klub lub Koło. Poinformuj o tym fakcie przy zapisywaniu się w biurze Oddziału.

Krok 3

Po trwających kilka minut formalnościach polegających na wypisaniu legitymacji staniesz się członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Otrzymasz legitymację PTTK będącą zarazem kartą rabatową oraz znaczek organizacyjny PTTK.

Wybierz Koło lub Klub

Jesteśmy dla ludzi w każdym wieku, każdy znajdzie coś dla siebie. Wstąp w nasze szeregi !

Koła środowiskowe Kluby turystyczne

Free Website Template by Free-Template.co