Wypożyczalnia turystyczna

Posiadamy sprzęt do turystyki: pieszej, kolarskiej, kajakowej, żeglarskiej

Witamy

Wychodząc naprzeciw osobom, które lubią aktywnie spędzać czas i szukają alternatywy dla kupowania artykułów turystycznych uruchomiliśmy Wypożyczalnię Sprzętu Turystycznego. Umożliwiamy Wam wynajęcie sprzętu i akcesoriów turystycznych.

W ofercie wypożyczalni posiadamy następujący sprzęt turystyczny: namioty, kuchenki gazowe, rowery, akcesoria turystyczne, kajaki jednoosobowe, kajaki dwuosobowe, łodzie wiosłowe oraz przyczepę kajakową i lawetę.

Jeżeli posiadacie sprzęt lub jesteście zdecydowani na jego zakup, a nie macie gdzie go trzymwać, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przechowywania sprzętu turystycznego, kajaków, łodzi wiosłowych i żaglowych.

Zapraszamy do skorzystania z usług Wypożyczalni Sprzętu Turystycznego prowadzonej przez Regionalny Oddział PTTK w Słupsku oraz jego jednostki organizacyjne. Zapoznaj się z naszą ofertą! dla członków PTTK przygotowaliśmy specjalne zniżki!

Chcesz otrzymać zniżki?

Wstąp w nasze szeregi! Członkom PTTK oferujemy zniżki na wypożyczony sprzęt turystyczny.

Free Website Template by Free-Template.co