Koła / Kluby

Jesteśmy dla ludzi w każdym wieku. Zajmujemy się turystyką: pieszą, rowerową, kajakową, żeglarską, podwodną oraz górską i narciarską. Zrzeszamy kluby turystyki kwalifikowanej, koła środowiskowe oraz szkolne koła krajoznawczo-turystyczne.

KLUBY TURYSTYCZNE

feature img

Klub Tur. Górskiej i Narciarskiej „Cepry” PTTK Słupsk zał. w 1970r.

feature img

Młodzieżowy Klub „Spokojny Leszcz” PTTK Słupsk zał. w 1983r.

feature img

Klub Sportów Wszelakich "Pijawka" w Słupsku zał. w 2001r.

feature img

Klub Turystyki Konnej "4 kopyta" w Warszkowie zał. w 2017r.

feature img

To miejsce czeka na twój Klub, skontaktuj się z Nami!

KOŁA ŚRODOWISKOWE

feature img

Koło Terenowe PTTK w Słupsku założone w 1951r.

feature img

Koło Przewodników PTTK w Słupsku założone w 1962r.

feature img

Harcerskie Koło Turystyczne PTTK „Włóczykij” w Bytowie zał. w 2015r.

feature img

Koło Terenowe PTTK w Sławnie założone w 2017r.

feature img

To miejsce czeka na twoje Koło, skontaktuj się z Nami!

Szkolne Koła PTTK

Regionalny Oddział PTTK w Słupsku zrzesza Szkolne Koła Krajoznawczo-Turystyczne z terenu powiatu: bytowskiego, człuchowskiego, lęborskiego, słupskiego oraz fragmentu sławieńskiego. SKKT zazwyczaj działają na terenie szkół, zrzeszając uczniów zainteresowanych uprawianiem różnych dyscyplin turystyki. Jednak nie stoi nic na przeszkodzie żeby powołać SKKT przy domach kultury, świetlicach, domach dziecka oraz innych instytucjach zajmujących się dziećmi lub młodzieżą. W ramach udzielanego wsparcia dzieci i młodzieży szkolnej przygotowaliśmy ofertę programową – więcej informacji. Dla zainteresowanych założeniem SKKT - wzór zgody Dyrekcji szkoły na założenie SKKT PTTK.

Kontakt z nami

Biuro Oddziału czynne: poniedziałek - czwartek w godzinach 08:00 - 16:00 oraz w piątek w godz. 08:00 - 14:00. Ułatwiając kontakt uruchomiliśmy elektroniczny formularz kontaktowy.

76-200 Słupsk, ul. Szarych Szeregów 1

59 842 5012 / 59 842 2902