Koło Akademickie PTTK w Słupsku

Rower

Kajak

O NAS

Koło Akademickie PTTK w Słupsku zrzesza studentów, pracowników naukowych oraz inne osoby związane ze słupskim środowiskiem akademickim. Zajmujemy się różnymi dziedzinami turystyki m.in. pieszą /górską i nizinną/, rowerową, kajakową. Wspólnie zdobywamy odznaki PTTK i popularyzujemy aktywne formy spędzania czasu.

Chcesz podnosić swoją wiedzę oraz nabywać doświadczenie w turystyce? Jak tak to dołącz do nas! Zapraszamy do udziału w naszych imprezach turystycznych oraz kursach i szkoleniach m.in. przewodnika turystycznego PTTK, organizatora turystyki, wychowawcy wypoczynku, kierownika wycieczek szkolnych, ...

Będąc członkiem Koła Akademickiego PTTK w Słupsku otrzymasz zniżki na imprezy turystyczne, szkolenia i kursy organizowane przez RO PTTK w Słupsku, oraz rabat PTTK m.in. na noclegi w obiektach noclegowych PTTK, sklepach ze sprzętem turystycznym, punktach fotograficznych, itp.

Składki

W ramach opłaconej składki PTTK członkowie naszego Koła otrzymują ubezpieczenie NNW

Składki sezon 2022

Masz pytanie, chcesz się zapisać, skontaktuj się z nami!

59 842-5012

ul. Szarych Szeregów 1, 76-200 Słupsk

Copyright © 2017. Koło Akademickie PTTK Słupsk. Wszystkie prawa zastrzeżone.